مهاجرت به ایسلند از طریق سرمایه گذاری

تحصیل در سوئد > اقامت از طریق سرمایه گذاری  > مهاجرت به ایسلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به ایسلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به ایسلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به ایسلند از طریق سرمایه گذاری

 

ایسلند شمالی ترین کشور اروپا و جزیره ای در شمال اقیانوس اطلس است. پایتخت ایسلند شهر زیبای ریکیاویک بوده وجمعیت آن نیز به ۳۲۰ هزار نفر می رسد. این کشور به دلیل شرایط اقتصادی و رفاه اجتماعی مطلوبی که در آن وجود دارد سال هاست که به یکی از گزینه های مهاجران تبدیل شده است. برای مهاجرت به ایسلند راه های مختلفی مانند تحصیل در دانشگاه های ایسلند ، ثبت شرکت در ایسلند ، کار در ایسلند و غیره وجود دارد ولی در این مقاله می خواهیم به یکی از مناسب ترین راه های مهاجرت به ایسلند یعنی از طریق سرمایه گذاری بپردازیم.

 

مهاجرت به ایسلند از طریق سرمایه گذاری – شرایط سرمایه گذاری در ایسلند

 

مهاجرت به ایسلند از طریق سرمایه گذاری می تواند یکی از بهترین راه های مهاجرت به این کشور و کسب اقامت این کشور باشد. ایسلند کشور ای است که به لحاظ وضعیت اقتصادی پستی و بلندی های بسیاری را طی کرده است این کشور در قرن ۲۰ میلادی یکی از فقیر ترین کشور های اروپایی محسوب می شد تا اینکه در دهه ۱۹۹۰ با صنعتی شدن ماهیگیری در این کشور و دریافت کمک هزینه توانست به یکی از مرفه ترین کشور های دنیا تبدیل شود . شاخص توسعه انسانی در کشور ایسلند در سال ۲۰۰۵ در رتبه اول قرار گرفت. این کشور به دلیل داشتن مالیات نسبتا پایین به نسبت دیگری کشور های اروپایی مانند آلمان ، انگلستان و غیره یکی از مناسب ترین کشور ها برای سرمایه گذاری شناخته می شود به همین خاطر بسیاری از افراد هستند که علاقه مند به سرمایه گذاری در این کشور و کسب اقامت ایسلند هستند. این افراد باید توجه کنند که اقتصاد ایسلند بر پایه صنعت ماهیگیری و شیلات ، کشاورزی ، گردشگری ، منابع تجدید پذیر و مواردی از این قبیل می باشد و در صورتی که حاضر به سرمایه گذاری در این صنایع هستند می توانند مبلغ مورد نظر خود را با طی کردن مراحلی به این کشور منتقل کرده و در صنعت ایسلند سرمایه گذاری کنند.

سرمایه گذاری در ایسلند می تواند در قالب مختلفی انجام بپذیرد ولی مناسب ترین راه آن از طریق ثبت شرکت است که به فرد این اجازه را می دهد که شغل خود را در کشور خود به ایسلند منتقل کرده و تجارت خود را بزرگ تر کند . در صورتی که فرد خارجی موفق به سرمایه گذاری در ایسلند شود می توانند پس از گذشت چندین سال زندگی در این کشور اقامت دائم ایسلند را کسب کند . یکی از مزایای مهاجرت به ایسلند از طریق سرمایه گذاری کسب اقامت ایسلند برای تمامی اعضای خانواده فرد است و این فرصت را به او و خانواده اش می دهد تا از تمامی امکانات داخل کشور ایسلند همانند یک شهروندی ایسلندی استفاده کند.

مهاجرت به ایسلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به ایسلند از طریق سرمایه گذاری

برخی از مزایای مهم سرمایه گذاری در ایسلند به صورت زیر است :

 

  1. محیط کاری کارآمد
  2. تجارت آزاد با چین و دیگر کشور ها
  3. مالیات کم شرکت های کوچک
  4. موقعیت استراتژیک ایسلند
  5. زیر ساخت های عالی برای ایجاد کار
  6. کیفیت بالای زندگی
  7. امکان کسب اقامت دائم ایسلند از این طریق
  8. امکان فعالیت تجاری در دیگر کشور های اتحادیه اروپا
  9. امکان دریافت اقامت ایسلند برای تمامی اعضای خانواده

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید