انواع روش های مهاجرت به سوئد

تحصیل در سوئد > حقوق مهاجرت  > انواع روش های مهاجرت به سوئد

انواع روش های مهاجرت به سوئد

انواع روش های مهاجرت به سوئد

انواع روش های مهاجرت به سوئد

اخذ ویزای کار در کشور سوئد :

برای اخذ اقامت کشور سوئد نیاز است تا در این کشور فعالیت کاری داشته باشید.بدین منظور در ابتدا نیاز دارید تا کارفرمایی در کشور سوئد پیدا کنید و پس از آن مشغول به کار شوید.این نکته نیز حائز اهمیت است که حقوق شما در هر ماه نباید کمتر از ۱۳۰۰۰ کرون باشد. بعد از ۴ سال کار کردن در کشور سوئد و پرداخت مالیات می توانید درخواست خود را برای اخذ اقامت دائم کشور سوئد برای دولت این کشور ارسال نمایید.

اخذ ویزای تحصیلی در کشور سوئد :

کشور سوئد با داشتن دانشگاه های معتبر در سطح جهان و همچنین سطح علمی بالای دانشگاه ها، به یکی از مقاصد پرطرفدار برای تحصیل تبدیل گشته است.با توجه به هزینه های معقول دانشگاه های کشور سوئد و همچنین امکان تحصیل به زبان انگلیسی در تمامی مقاطع، دانشجویان زیادی از سرتاسر جهان به ویژه از کشور ایران، برای تحصیل در این کشور اقدام می نمایند.

در کنار این مزایا، کشور سوئد این امکان را به متقاضیان می دهد تا در ابتدا برای دوره های زبان انگلیسی و یا سوئدی در این کشور اقدام نمایند و پس از آن از دانشگاه مد نظر خود پدیرش تحصیلی دریافت نمایند.این مزیت باعث شده تا افرادی که با زبان نیز آشنائیت زیادی ندارند هم بتوانند برای تحصیل در برترین دانشگاه های اروپا اقدام نمایند.

انواع روش های مهاجرت به سوئد

انواع روش های مهاجرت به سوئد

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور سوئد :

کشور سوئد با داشتن اقتصادی قوی در بین دیگر کشورهای اروپایی، یکی از کشورهایی است که افراد بسیاری تمایل دارند تا در این کشور سرمایه گذاری نمایند.از راه های سرمایه گذاری می توان به خرید ملک، ثبت شرکت، سرمایه گذاری و ورود سرمایه از طریق خریداری سهام شرکت های بزرگ و … اشاره نمود.

اخذ اقامت از طریق ازدواج در کشور سوئد :

اگر شما در با فردی که تابعیت کشور سوئد را دارد و شهروند کشور سوئد محسوب می گردد ازدواج کنید، می توانید اقامت دائم این کشور را اخذ نمایید.اما این نکته را نیز در نظر داشته باشید که با توجه به ازدواج هایی که در گذشته به صورت سوری انجام گرفته است، دولت سوئد حساسیت های بسیاری را بر روی این موضوع نشان می دهد.پس فکر ازدواج سوری را از ذهن خود دور کنید!

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید