اخذ اقامت سوئد از طریق ویزای کار

تحصیل در سوئد > کشور سوئد  > اخذ اقامت سوئد از طریق ویزای کار

اخذ اقامت سوئد از طریق ویزای کار

اخذ اقامت سوئد از طریق ویزای کار

اخذ اقامت سوئد از طریق ویزای کار

افرادی که تحصیلاتشان در گروه های درمانی است و حتی در زمینه رشته تحصیلی خود دارای سابقه کار نباشند می توانند برای ویزای کاری سوئد در خواست خود را ارائه نمایند.نداشتن سابقه کار منجر به شکست پرونده نخواهد شد. دوستانی که تحصیلات متفاوتی دارند ترجیحا می بایست به صورت تحصیلی وارد سوئد بشوند و پس از پیدا نمودن شغل ویزای خود را به کاری تغییر دهند.

نکته بعدی که حائز اهمیت است داشتن دانش زبان سوئدی است.افرادی که برای کار در سوئد اقدام می نمایند باید به زبان سوئدی صورت کامل تسلط داشته باشند.این نکته امری است غیر قابل تغییر و حتما باید رعایت شود.

شرایط سنی در روند پروسه تاثیر به سزایی نخواهد داشت و متقاضیان تا سن ۵۲ سال نیز می توانند برای کار در کشور سوئد درخواست خود را ارائه نمایند.

شرایط و نحوه اقدام برای اخذ ویزای کاری کشور سوئد :

افرادی که تمایل دارند برای کار در کشور سوئد اقدام نمایند نیاز است تا مراحل ذیل را طی نموده و بعد از آن مشغول به کار شوند.

در ابتدا برای افراد پذیرش یک ساله دوره زبان گرفته خواهد شد.در این مدت زمان متقاضیان زبان سوئدی را فرا خواهند گرفت و پس از اتمام دوره در آزمون زبان شرکت خواهند کرد.بعد از اخذ مدرک زبان و ارزشیابی مدارک، فرد متقاضی وارد دوره کلینیکال خواهد شد.بسته به رشته متقاضی دوره کلینیکال از ۳ تا ۶ ماه به طول خواهد انجامید.بعد از اتمام این دوره و گذراندن امتحانات، متقاضی می توانید وارد بازار کار شده و بعد از گذشت ۵ سال درخواست اقامت دائم دهد.

اخذ اقامت سوئد از طریق ویزای کار

اخذ اقامت سوئد از طریق ویزای کار

اخذ اقامت کشور سوئد از طریق ویزای کار:

هنگامی که فرد متقاضی مشغول به کار شده و از طرف کارگزار بیمه شود و مالیات را به موقع پرداخت نماید، بعد از گذشت ۵ سال می تواند درخواست اقامت دائم خود را به دولت دهد.در این صورت فرد می تواند اقامت دائم خود را اخذ نموده و پس از آن درخواست پاسپورت دهد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی تر می توانید از مشاورین مجرب موسسه آتیه آفرینان ایرانیان راهنمایی بخواهید.

شماره تماس موسسه: ۰۲۱۲۲۲۲۶۷۷۷

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید